Domov

Categories Užitočné kontakty

Vážené dámy, páni, slečny, a všetci čo sa chystáte čítať túto stránku,

Denník taxikára na sociálnej sieti Facebook vznikol v apríli roku 2014. Dlho som si svoje zážitky písal len sebe do profilu a kamaráti mi vždy vraveli aby som to nejak zverejnil alebo napísal knihu. Na knihu toho ešte toľko nieje ale raz sa dúfam podarí aj tá. Tak som rozmýšľal že či to spísať do blogu alebo ako to spraviť. Napadlo mi to písať teda na sociálnu sieť. Za rok som toho hodne zozbieral.

Nabralo to nečakaný spád. Svoje zážitky mi začali posielať aj kolegovia, taxikári z iných miest, dokonca aj ľudia žijúci mimo Slovenska. Píšu mi ľudia ako zákazníci svoje príhody a celkom sa to zbiera. Vždy sa veľmi teším keď si môžem prečítať niečo zaujímavé. Vaščinou sú to príhody vtipné ale samozrejme sa nájdu aj pohoršujúce.

Postupom času ako sa Denník taxikára rozbehol na sociálnej sieti, napísali rôzne noviny aj rôzne články do novín prípadne webov. Ľudia majú o to obrovský záujem. Štatistiky sa dostali do vysokých čísiel a tak sa zrodil ďaľší nápad. Stále sa nájdu ľudia čo nepodľahli sociálnym sieťam ale sem tam si len niečo pozrú na internete. Prečo ich teda obrať o tieto príhody.

Vytvorili sme aj webovú stránku, kde budeme vkladať tieto zážitky z taxikárskeho sveta. Dúfam že sa Vám bude táto stránka páčiť a že ju budete radi navštevovať a vždy keď budete mať zlú náladu napríklad tak Vás rozosmeje

príjemné čítanie prajem, Denník taxikára.

Komentáre

comments